Sobota, Październik 16, 2021
           Nowości 

Fakturowanie online

31-12-2016
Nowy program w ofercie Insertu. Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma – w miarę rozwoju biznesu – może dowolnie rozbudowywać. Do 31 marca 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system do wystawiania faktur i paragonów. Oferuje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.

Prosty, intuicyjny, online
Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 należy do tej samej rodziny. To aplikacja online skrojona na miarę potrzeb firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

Program daje możliwość wystawienia paragonu lub faktury w kilkanaście sekund, prostego zarządzania usługami i towarami oraz gromadzenia informacji o klientach w jednym miejscu. Dodatkowo przedsiębiorca ma pod ręką terminarz należności i zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego i ZUS.

Rośnie razem z biznesem
Program zbudowany jest modułowo. Standardowa opłata obejmuje pełen dostęp do wszystkich funkcji podstawowych. W miarę, jak firma się rozwija, można rozszerzać aplikację o wybrane moduły dodatkowe. Na razie dostępne są moduły: fiskalizacja (drukowanie paragonów fiskalnych) i użytkownik+ (możliwość korzystania z aplikacji przez kilku pracowników tej samej firmy). Stopniowo aplikacja będzie rozwijana o kolejne funkcje.

Aby rozpocząć pracę z Subiektem 123, wystarczy wejść na stronę subiekt123.pl, a następnie zalogować się lub zarejestrować konto. Do 31 marca 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Subiekt 123 dla klientów biur rachunkowych
System został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty handlowe mogą od razu trafić w postaci elektronicznej do biura rachunkowego.

To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy księgowej. Co więcej biuro rachunkowe, które zakupi specjalną licencję Subiekta 123 dla biur rachunkowych, może bezpłatnie udostępniać aplikację wszystkim swoim klientom.

Sprawdź Subiekta 123 na stronie subiekt123.pl.

Copyright (c)2012 MirSerwis.pl